TELLIMINE SMARTPOSTIGA

 

Kleidi tellimine Itella SmartPostiga üle Eesti (TASUTA): 

1. Kirjutage meile info@kleidilaenutus.ee millist kleiti soovite laenutada. Veenduge, et olete tutvunud renditingimustega SIIN.

3. Saadame teile vastu arve. 

4. Peale kauba eest tasumist paneme rendieseme teile teele. Kui tellimus on tehtud E-R enne 17:00, saate selle kätte juba järgmisel päeval.

 

Kleidi tagastamine:

1. Kleit tuleb meile tagasi saata SmartPostiga kolme päeva jooksul peale tellimuse tegemist.

Näiteks: tegite tellimuse esmaspäeval, tuleb kleit tagastada hiljemalt neljapäeval ja reedeks peab oleme kleit Tallinna Kaubamaja Itella pakiautomaadis. Selleks, peate veenduma, et postitate paki enne pakiautomaadi tühjendamise kellaaega. Tühjendamise kellaajad leiab SIIT. Saaja telefoninumbriks sisestage: +372 5627 0047

Paki saadame teile tasuta, kuid tagasi saatmise eest tuleb tasuda teil. Sõltuvalt kleidi suurusest 2,99 EUR/ 3,99 EUR / pakiautomaadi kviitung tuleb hoida alles.

2. Kui kleit ei jõua õigeaegselt meile tagasi lisandub iga üle läinud päeva eest 5 EUR.

3. Kui saite kleidi kätte aga see ei sobinud teile. Kui kleit teile ei sobi tuleb see meile tagasi saata samal päeval kui olete kleidi kätte saanud. Kleidi tagasi saatmise smartpostikulu tuleb tasuda teil endal. Kui olete kleidi saatnud meile õigeaegselt tagasi ja meid meili teel teavitanud, kanname teile raha tagasi.

4. Kõige mugavam on teil kleit tagasi saata samas pakendis, milles oleme meie selle teile saatnud.